Genel Bilgiler

Kongre Merkezi
KAYA PALAZZO OTEL
Üçkum Tepesi Belek / Antalya
URL: https://kayahotels.com/tr/oteller/kaya-palazzo-golf-resort

Kongre Tarihi
10 Kasım : Giriş Günü / Dernek Güz Toplantısı
11 Kasım : Tam Gün Bilimsel Program
12 Kasım : Tam Gün Bilimsel Program
13 Kasım : Tam Gün Bilimsel Program
14 Kasım : Yarım Gün Bilimsel Program

Önemli Tarihler
Kongre Tarihleri : 10 – 14 Kasım 2021
Otele Giriş : 10 Kasım 2021
Otelden Çıkış : 14 Kasım 2021

Kongre Dili
Kongre dili Türkçedir. Uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda İngilizce – Türkçe simültane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Katılım Belgeleri
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri kongre merkezinin içerisinde çeşitli noktalara konulacak kiosklar aracılığıyla dağıtılacaktır.

Davet Mektubu / İzin Yazısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

İptal Koşulları

– Katılım iptali 2 Nisan 2021 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

– Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 2 Nisan 2021 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

– Tüm iadeler toplantı bitiminden sonra yapılacaktır.