Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Ürologları tarafından özlemle beklenilen, gerek bilimsel, gerekse sosyal anlamda her biri adeta şölen havasında geçen Üroonkoloji Kongresi’nin 14. sünün hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız. Bu kongrede üroonkoloji alanındaki güncel gelişmeler, daha şimdiden katılımı kesinleşen 11 yabancı bilim adamı ve ülkemizin üroonkoloji alanındaki değerli eğitmenlerinin katılımı ile ele alınacaktır.

Üroonkoloji’ye gönül vermiş olan tüm meslektaşlarımızı, dünya literatürüne katkı yapmamızı sağlayan bu çalışmalara katılmak ve bir aile olarak sağladığımız sinerji içerisinde yer almak için derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine bu yıl da birbirinden değerli Türk ve Yabancı konuşmacı-oturum başkanı hocalarımız bizlerle beraber olacaktır. Dr. Alberto Bossi, Dr. Andrea Necchi, Dr. Christopher Evans, Dr. Derya Tilki, Dr. Jack Schalken, Dr. Jose Maria Gaya, Dr. Koon Ho Rha, Dr. Maria J. Ribal, Dr. Peter Albers, Dr. Peter Black ve Dr. Steven Lee Chang davetimizi kabul edip, bizlerle birlikte olacak konuşmacılarımız arasında yer almaktadır.

Bilimin, mesleki paylaşımın ve sosyal iletişimin meslek içi siyaset kaygılarıyla örselendiği günümüzde hepimizin özlediği paylaşım ve sinerji ortamını Kongremizde bulacağımızdan emin olarak, sizlerle 6 – 10 Kasım 2019 tarihinde Antalya’da buluşmayı umut ediyor, sağlık ve esenlikler diliyoruz.

Dr. Sinan Sözen
14. Üroonkoloji Kongresi Başkanı